Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

FERNANDAO – BİR AÇ ADAM

Fikrimin İnce Golü

Fernandao.. İYİ HABER.. demiştim @fikrimincegolu ‘nde sezonun açılış günü Lig Radyo‘da.. Neden? Çünkü “aç bir adam gibi” oynuyordu.. Aç adam olmak iyidir; futbolda da başka profesyonel alanlarda da..

Atromitos maçı, Saracoğlu’nda ilk gol öncesi.. Diego topu Şener‘in yorulma bilmez bindirmelerinden birine servis ediyor.. Fernandao’nun nerede olduğuna dikkat!

Fernandao gol oncesi Fenerbahçe - Atromitos 3-0 20150827

Şener 0’dan kesiyor ön direğe.. Fernandao’dan uzun bir çaprazlama sprint; ön direkte ödülünü almak üzere topla buluşuyor..

Fernandao golde Fenerbahçe - Atromitos 3-0 20150827

Fernandao bu sıkı sprinti yaparken 2 Atromitoslu tepesinde; kolay iş değil.. Bu arada; beşikte ne gördüysen o!.. misali Persie‘nin TERS çapraza yaptığı koşu AKIL işi; dikkat!

“Santrfor bu, yapacak tabi O koşuyu, açlık neresinde bunun..” diyenler olabilir haklı olarak, o zaman ben de bir de buna bakın derim; haklı olarak.. (gözünüzü Fernandao’dan ayırmadan izleyin)

Gördünüz mü aç adam topu almak için ne slalom-dansı yaparmış; altı-üstü (!) bir taç’ta?

Son olarak, Fernandao’nun dahası da var bende! dediğiyle bitirelim.. Bildiğiniz kaç orta saha oyuncusu böyle 2. ayağıyla  topun dibine girmeye cesaret ediyor? diyerek..

FUTBOLA AKIL GÖZÜYLE BAK; 2019 

Başka yazı yok